Vaterpolo

Domaćini već na početku utakmice dolaze do tri gola prednosti, nakon što je dvaput zabio Muslim i jednom Dedović. Da razlika ne bude veća, pobrinuo se vratar gostiju Filipović koji je sakupio četiri obrane.

Početak druge četvrtine u znaku je gostujuće momčadi koja, unatoč
samo jedanaestorici igrača u zapisniku, postiže dva gola u nizu, nakon
što su poentirali Šulc i Marić za 2:3. U nastavku, za domaćina zabija Vukičević, uzvraća mu Prekogačić, da bi završni rezultat prvoga poluvremena 5:3 postavio Bošković. Zanimljivo je da su gosti ovu četvrtinu dobili, i to rezultatom 3:2.

Drugi dio s dva gola u nizu otvara Radu, a potom mu se pridružuje i Buljubašić za 8:3. Gosti su potpuno stali, što koriste Krapić i Burić za najveću prednost na utakmici i rezultat 10:3 na kraju treće četvrtine.

Muslim na otvaranju posljednjih osam minuta postiže dva gola za plus
devet (12:3). Gosti dolaze do četvrtoga gola nakon što drugi put
poentira Prekogačić. Do kraja utakmice još su zabili Echenique, Muslim po peti put i Šetka za konačnih 15:4.