Rijeka Jack Pot

Pogodak Petre Glavač bio je dovoljan za  šestu pobjedu Rijeka Jack Pota ove sezone, i nova tri boda. U prvom poluvremenu nešto slabiji tempo i izjednačene snage na terenu, i onda kao i uobičajeno ove sezone na gostovanjima, Riječanke prebacuju u brzinu više, i od niza prilika u drugom poluvremenu uspijevaju postići pogodak.

Prijetio je i Dinamo Maksimir, no obrana Rijeka Jack Pota bila je učinkovitija.

Sve čestitke curama na čelu s trenerom Milanovićem.Riječki prvoligaški nogomet, ipak,  ima dostojnog predstavnika u najvišem rangu državnog natjecanja. U slijedećem kolu Rijeku Jack Pot očekuje ponovno derbi.

U Slavonskom Brodu gostovat će kod  trećeplasirane Viktorije, pred kojima Riječanke imaju šest bodova prednosti.U prvom kolu prvenstva Brođanke su poražene od Rijeka Jack Pota rezultatom 3:0, te će za sedam dana vjerojatno pokušati svim silama Riječankama vratiti „milo za drago“.