Vaterpolo

Primorjaši su nakon prve četvrtine vodili 4:2, a zatim su na početku druge golom Rakovca otišli na 2:5. Domaći su sa tri uzastopna pogotka u četiri minute igre došli do izjednačenja 5:5 tri minute prije kraja prvog poluvremena.

Riječki vaterpolisti probudili su se golovima Augustija i Vrlića otišli na plus dva 5:7, ali ipak je poluvrijeme završilo sa samo golom zaostatka domaćih nakon pogotka Dončića 6:7. Novo izjednačenje u 18. minuti domaćima je donio Marković realiziravši igrača više, ali to je bilo sve od Cattara.

Primorjaši su preuzeli konce igre posve u svoje ruke i do kraja treće četvrtine pobjegli na 8:12. U posljednjoj dionici nastavili su sa svojom dobrom igrom te se domaćin više nije uspio približiti.