Rijeka Jack Pot

U prvom susretu na gostovanju pobjedu su ubilježile Riječanke, zatim je Dinamo slavio u Rijeci, i onda ponovno Riječanke, no ovaj put na domaćem terenu, pobjeđuju Dinamo,  a sve su utakmice završile identičnim rezultatom 1:0.

Utakmice između Jack Pota i Dinama uvijek su čvrste i neizvjesne, i ona ekipa koja dođe u vodstvo uglavnom zna održati rezultat do kraja susreta.Tako je bilo i u nedjelju na Krimeji.Gotovo da smo gledali ponovljenu utakmicu od prije tri tjedna, samo s izmijenjenim ulogama.Akciju koja je krenula s lijeve strane započela je Juko, proigrala je Barbaru Perić koja je loptu plasirala u prostor.Na loptu je natrčala Morožin i preciznim udarcem zatresla mrežu gostujuće vratarke Trako.Pogodak je pao, kao i u prethodnom susretu u 44. minuti.

U drugo poluvrijeme krenulo se u dobrom ritmu, no Dinamo nije imao snage za dizanje nakon vodstva Jack Pota, a Jack Pot je igrao točno onoliko koliko je trebalo da se rezultat održi do kraja.Igralo se uglavnom po sredini terena uz nekoliko bljeskova s obje strane, a najizgledniju priliku za postizanje pogotka imala je najbolja igračica u redovima Dinama, kapetanica Valušek koja je u 89. minuti spretno izmakla obrani Jack Pota došla na desetak metara od gola Karnjus,  no u završnom udarcu nije bilo koncentracije, pa je lopta otišla u gol aut.

NogometNakon utakmice zagrljene riječke nogometašice proslavile su pobjedu prigodnom pjesmicom svojim novim dresovima.Naime,  klub je u nastavak prvenstva krenuo novom garniturom svjetlo-plavih dresova, koji su se, sudeći po rezultatu, pokazali dobrim odabirom..

Kroz redove navijača Jack Pota proširila se informacija da Žnk Dinamo slavi svoj rođendan.Tu činjenicu nismo stigli provjeriti, no svakako je lijepo bilo čuti da su tribine na kraju susreta uz pljesak riječkim nogometašicama spontano igračicama Dinama zapjevali „Sretan vam rođendan!“

Ljubitelji nogometa koji su nedjeljno poslijepodne odlučili provesti na Krimeji, uistinu su mogli uživati. Kako u kvalitetnom nogometu ponajboljih ekipa prvenstva tako i u spontanom, naizmjeničnom raspjevanom ritmu na kraju utakmice.

I na kraju, činjenica na koju i klub i navijači mogu biti ponosni. Na utakmicama Jack Pota i na terenu i na tribinama igra se, uvijek i samo, totalni fair play.

Odličnu sudačku trojku predvodio je glavni sudac Marin Vidulin, a utakmica je odigrana bez ijednog kartona.

Za Jack Pot su igrale: Karnjus (g), Makar, Oštarčević, Horvat, Mrakovčić, Štokan, Zandona (’76 Vrbanić), Jurić (c), Morožin, Perić i Juko