Vaterpolo

No, domaći vaterpolisti brzo su odmakli gostima. Prvo Ćunko, a zatim Vrlić i Tkač oba iz peterca za 4:1, dvije i pol minute prije isteka četvrtine.

Gosti su ipak uspjeli smanjiti na 4:2 zahvaljujući Jovanoviću i igraču više, a 5:2 postavio je Paparić.

Primorjaši su nastavili furiozno i u drugoj četvrtini te su već u 11. minuti imali 7:3, a iako su se gosti uspjeli približiti na 7:5 do poluvremena su Brubnjak i Augusti pogodili za 9:5 i miran odmor.

Gosti u trećoj dionici više nisu imali rješenja za raspoložene domaćine koji su im nametnuli svoju igru.

Augusti iz peterca, Vrlić koji je realizirao igrača više, Burburan koji je kontru pretvorio u pgodak te Car sekundu prije sirene doveli su Primorje na 13:5 uoči posljednje četvrtine.

Golijada se nastavila i u završnici susreta, domaći su zabili čak šest golova za konačnih 19:7.

Poredak: Radnički 18, Solaris 18, Primorje EB 15, Nais 12, POŠK 9, Vojvodina 9, Galeb MR 9, Zemun 9….