HNL

“Htjeli smo pobjediti ali smo ipak zadovoljni i rezultatom 1:1 koji je za Hajduk pozitivan”, rekao je Poklepović.

Poklepović je istaknuo kako je vrlo razočaran igrom svoje momčadi, posebice u prvom poluvremenu kada je Dinamo igrao mnogo žešće od Hajduka.

NK Hajduk“Očekivao sam puno više od svoje momčadi, mlako smo ušli u utakmicu, igrači Hajduka nisu dovoljno trčali”, kazao je Poklepović tumačeći igru Hajduka u prvom poluvremenu. Pritom je naglasio kako je Hajduk u drugom poluvremenu igrao “ratobornije” što je dovelo do izjednačenja.

Halilhožić je također otvoreno priznao da je i Dinamo igrao na pobjedu.

“Došli smo na Poljud pobijediti i propustili smo tu pobjedu, ali nisam nezadovoljan i neodlučenim rezultatom”, kazao je Halilhodžić.

Dinamov trener je istaknuo kako mu je žao što Dinamo nije pobjedio jer bi večerašnja pobjeda na Poljudu, na koju njegova momčad već dugo čega, iznimno dobrodošla za unaprijeđenje Dinama.

“Hajduk je zasluženo izjednačio rezultat na 1:1”, dodao je.

Dinamo grbHalilhodžić je također rekao da je atmosfera na Poljudu bila fantastična, a navijanje odlično, te da se nada povratku Dinamovih navijača na utakmice u Maksimiru.

“Mnogo nam nedostaje publika u Maksimiru, jer igrati bez publike je obeshrabrujuće”, rekao je Dinamov trener.

Odgovarajući na novinarska pitanja Halilhodžić je rekao kako s Dinamom ove godine želi osvojiti naslov prvaka Hrvatske i plasiratri se u drugi (proljetni) krug Europske lige.