HNK Orijent 1919

Gosti već u 6. minuti utakmice koriste dar igrača Krka na sredini terena, Monjcu nije bilo teško savladati Berkovića za 0:1. U nastavku utakmice sve do kraja prvog dijela nismo vidjeli neke izrazite prilike sa obje strane, niti nekog nastojanja da se rezultat promjeni.

Orijent je kointrolirao igru, Krčani su bili nemoćni u svakom pogledu. U nastavku utakmice u 48. minuti novi zgoditak za goste.

Iličić je nakon dobrog proigravanja sa desnog krila naciljao i pogodio donji desni kut Berkovića za veselje mnogobrojnih navijača sa Krimeje.

Domaćin je potom pokušao malo aktivnijom igom nešto više napraviti, ali poluprilike napadača otišle su u sigurno naručje Hermana ili izvan granica igrališta.

U 86. minuti nakon jedne kontre iz dvojbene situacije Gerc je povisio vodstvo 2:0.

Korektno ponašanje igrača i navijača gostiju pokvarilo je nekoliko pojedinaca, koji su neprimjerenim uvredama na račun Krka i stanovnika Bodulije pokušali provokacijama dignuti tenzije.

To im nije uspjelo jer su se igrači i pravi navijači oba kluba nastavili družiti u prijateljskom ozračju i nakon utakmice.