FC Inter Milan

Inter i Bayern su odigrali odličnu utakmicu s nizom prilika, a pobjeda je posve zasluženo pripala bavarskom sastavu koji je imao daleko više od igre.

Prvu priliku imao je domaćin u 22. minuti kada je Cambiasso na asistenciju Eto’oa izbio sam ispred Krafta, no njemački vratar je sjajno reagirao. Dvije minute kasnije Riberry je na Robbenov ubačaj uzdrmao vratnicu, a u 29. minuti zicer za Bayern je uprskao Gomez prebacivši gol s nekih desetak metra. U 34. minuti Kraft je još jednom sjajno reagirao, ovoga puta na udarac Eto’oa. Bayern je uzdrmao okvir gola i u drugom polovremenu i to Robben je u 53. minuti.

Pobjednik je odlučen u posljednjim trenucima susreta. Robben je opalio s 20-ak metara. Julio Cesar je odbio loptu, a Gomez je odbijanac pospremio u mrežu.

Za Bayern je od prve minute zaigrao hrvatski reprezentativac Danijela Pranjić, no u 38. minuti je napustio teren zbog ozljede. Ivica Olić je i dalje izvan stroja zbog ozljede koljena.

Bila je to repriza lanjskog finala Lige prvaka u kojem je Inter pod vodstvom Josea Mourinha u Madridu pobijedio Bayern 2:0. Oba gola za Inter tada je zabio Diego Milito koji večeras nije nastupio zbog ozljede.

INTER – BAYERN 0:1