Strijelci: 0-1 Sammir (42), 1-1 An. Sharbini (59).

Pred 35.000 gledatelja sudio je Burilo iz Osijeka.

HAJDUK: Subašić – Oremuš (Režić, 84), J. Buljat, Maloča, Strinić – Andrić, Brkljača – Tomasov (Jozinović, 88), Ibričić, An. Sharbini – Vukušić

DINAMO: Lončarić (Kelava, 56) – Vrsaljko, Bišćan, Tonel, Cufre – Ademi (Chago, 80), Badelj – Etto, Sammir, Dodo (Beqiraj, 75) – Rukavina

Dva hrvatska najpopularnija nogometna kluba na gotovo ispunjenom Poljudu odigrala su borbenu, ali ravnopravnu utakmicu koja je završila podjelom bodova.

Gosti iz Zagreba na poluvrijeme su otišli s prednošću nakon što je Sammir u 42. minuti odlično reagirao na ubacivanje Badelja, te udarcem sa 10-ak metara svladao nemoćnog Subašića.

Hajduk je odgovorio žustrim ulaskom u drugo poluvrijeme, a pritisak je rezultirao izjenačujućim pogotkom Anasa Sharbinija koji je odlično reagirao nakon što je Kelava uzspio tek odbiti udarac Ibričića.

Nakon sedam kola Hajduk je drugi sa 15 bodova, a Dinamo treći sa 14. I dalje vodi Rijeka usprkos porazu od Cibalije u Vinkovcima (4-1) sa 16.