AC Milan

Golove za vodeću momčad Serie A postigli su Seedorf (8) i Pato (41), dok je strijelac za domaćine bio Vargas (79). Milan je posljednje tri minute igrao bez isključenog Ibrahimovića no uspio je sačuvati prednost.

Napoli je na gostovanju pobijedio Bolognu 2:0 i probio se na drugu poziciju Serie A. Napoli je posao obavio u prvom dijelu postigavši oba gola, a strijelci su bili Giuseppe Mascara (30) i Marek Hamšik (45-11m).

Važne bodove dohvatio je i Juventus porazivši Genou 3:2. Juve je gubio 0:1 i 1:2, no uspio je okrenuti rezultat. Golove za “staru damu” postigli su Rossi (50-autogol), Matri (63) i Toni (83), dok su strijelci za goste bili Bonucci (7-autogol) i Floro Flores (57).

Palermo i Cesena su odigrali 2:2. Domaćin je imao vodstvo 2:0 i dva igrača više, no Cesena je sa dva gola u sudačkoj nadoknadi iščupala bod. Strijelci za Palermo su bili Jasmin Kurtić (5) i Mauricio Pinilla (36), a za goste Marco Parolo (90) i Emanuele Giaccherni (90+5).

Cesena je od 74. minute igrala bez isključenog Stevea Von Bergena, a dvije minuta kasnije pocrvenio je i Paolo Sammarco. Igor Budan nije nastupio za goste.

Na ljestvici vodi Milan sa 68 bodova, Napoli ima 65, a Inter 63 boda.

REZULTATI:
Fiorentina – Milan 1:2 (Vargas 79 / Seedord 8, Pato 41)
Bari – Catania 1:1 (Gazzi 33 / Lopez 44)
Bologna – Napoli 0:2 (Mascara 30, Hamšik 45+2-11m)
Cagliari – Brescia 1:1 (Cossu 22 / Caracciolo 61)
Lazio – Parma 2:0 (Hernanes 22, Floccari 77)
Palermo – Cesena 2:1 (Kurtic 5, Pinilla 36 / Parolo 90)
Sampdoria – Lecce 1:2 (Maccarone 69 / Di Michele 38, Olivera 65)
Juventus – Genoa 3:2 (Rossi 50-autogol, Matri 63, Toni 83 / Bonucci 7-autogol, Floro Flores 57)