Vaterpolo

Vaterpolisti Primorja pobijedili su Valjevo na Kantridi, četvrtom pobjedom u sezoni ostali su u gornjem dijelu ljestvice. Nisu dobro počeli domaći vaterpolisti, koji su prvo vodstvo ostvarili
u drugoj minuti druge četvrtine Brubnjaklovim pogotkom za 4:3.

Primorje je otada održavalo vodstvo koje je najviše naraslo u 3.
minuti treće dionice, kada je opet Brubnjakovim pogotkom povelo 9:5.

Tada počinje serija gostujuće momčadi, koja je u zadnjoj minuti treće četvrtine uspjela izjednačiti (9:9) Almasijevim pogotkom. Aksentijević i Brubnjak pogocima su ipak osigurali osjetniju prednost (11:9) na ulasku u zadnju dionicu igre.

Zadnja četvrtina počela je Čunkovim pogotkom za 12:9. Njegovan postiže pogodak za 12:10 s igračem više. Peroš u 5. minuti na stativi pronalazi Putta koji zabija za 13:10 čime je pobjeda postala izvjesna. Aksentijević u 6. minuti koristi igrača više i pogađa za 14:10, Arshia zabija za konačnih 14:11.