Grčka je izgubila u Volosu pred 20.000 gledatelja od Senegala 0:2. Strijelci za goste bili su Niang (71) i Ndaw (80). Grčki izbornik Otto Rehhagel je tijekom utakmice isprobao 17 igrača no bila je to loša predstava sudionika skorašnjeg SP-a.

Izrael je na gostovanju u Rumunjskoj slavio 2:0, a golove su zabili Benayoun (45) i Barda (85-11m).

Gruzija je u Tbilisiju pobijedila Estoniju 2:1. Golove za pobjednički sastav zabili su Kobiašvili (45-11m) i Siradze (90+4), dok je strijelac za Estonce koji su od 45. minute igrali bez isključenog Piiroje, bio Purje (83).

Latvija je remizirala protiv Angole 1:1. Latvija je povela golom Karlsonsa u 45. minuti, a rezultat je izjednačio Job u 76. minuti.

Malta je na svom terenu izgubila od Finske 1:2 premda je vodila nakon prvog poluvremana golom Mifsuda (17). Izjednačio je Eremenko u 66. minuti, a pobjedu Fincima donio je Vayrynen u 70. minuti.