rukomet

Gosti su bez većih problema poveli 8:3 i stvorili razliku od pet pogodaka. U 20. minuti već je bilo 13:3, gostujući vratar Stevanović sakupio je u tom periodu utakmice već deset obrana i bio nerješiva enigma za domaćine. Do kraja poluvremena Zamećani uspijevaju održati ritam “pogodak za pogodak” pa se na odmor odlazi s vodstvom gostiju 16:7.

Početkom nastavka ravnopravniji ogled. Gosti su skinuli nogu s papučice gasa, Zamećani su se u 50. minuti približili na šest pogodaka zaostatka (26:20). No u posljednjih deset minuta do izražaja dolazi dužina gostujuće klupe pa su Zagrepčani na kraju slavili s uvjerljivih 34:24.

Najbolji strijelci susreta bili su domaći Lovro Jotić i gostujući Luka Šebetić sa po šest postignutih pogodaka. Vratar Zagreba Stevanović na kraju je sakupio 21 obranu, uključujući i tri obranjena sedmerca.

Izvor: Radio Rijeka