Zamećani savladali ekipu Umaga / Foto: Foto Kurti

Iako Umag nastoji održati malu razliku, pred kraj prvog poluvremena Zamet s čak pet uzastopnih pogodaka od kojih dva daje Šehić, dva Zarev i jedan Martinović, bježi Umagu na čak sedam golova razlike. Umag do kraja poluvremena ne uspijeva smanjiti razliku pa se na predah ide s rezultatom 18:12 u korist domaćina.

Ni drugo poluvrijeme nije donijelo preokret, iako Umag uspijeva do 33. minute smanjiti razliku, Zamećani ponovno uzvraćaju napadom i postaje evidentno da će gosti teško doći do izjednačenja.

Utakmica je završila rezultatom 33:26 u korist Zameta, a kod domaćina su se istaknuli Nikola Njegovan s osam pogodaka, Vanja Šehić sa šest pogodaka te Veron Načinović s pet, dok je Marin Sorić imao 13 obrana. Kod Umaga Ivan Majić postigao je šest pogodaka, a Filip Glavaš i Igor Vujić pet pogodaka.

24 Paket Premijer liga rukometaša – 6. kolo
ZAMET – UMAG 33:26 (19:13)
SRC Zamet. Suci: Mikelić – Parađina (obojica Solin)

ZAMET: Mozetić 3, Bogosavljev 1, Gregurević, Njegovan 8, Jeličić 1, Šehić 6, Sorić, Tomljanović 1, Sorić, Zarev 3, Viskić, Samardžić, Mrakovčić, Koler, Starčević 2, Martinović 3, Načinović 5 (1)

UMAG: Lučin, Buvinić 2, Krupić 2, Gavran, Horozović 2, Bošnjak 2, Ružić, Majić 6, Vukotić, Glavaš 5 (4), Milinković, Maros, Matijević, Gorbunovs, Sinčić 2 (1), Vujić 5

Sedmerci: Zamet (1/1), Umag (5/5)

Isključenja: Zamet 8 minute (Šehić 2, Mozetić 2, Martinović 2, Načinović 2), Umag 6 minuta (Gorbunovs 2, Majić 2, Ružić 2)

Izvor: Radio Rijeka