Odbojka

Drugi set “Rijeka” je otvorila vodstvom 8:5 koje je na servis Luke Lasića otišlo na 11:5. “Zagreb” je uzvratio mini serijom 4:0 i nešto kasnije stigao do 18:17, ali to nije bilo dovoljno. Nakon treće set lopte gosti su izjednačili. Iduća dionica otvorena je po istom scenariju. Riječani su u otvaranju poveli 8:3, a “Zagreb” se polako vraćao i dohvatio izjednačenje u finišu seta. Ipak, nakon 21:21 gosti su imali više koncentracije i stekli su prednost. Izjednačenost je bila obilježje i četvrtog seta. U finišu su Riječani ipak stekli prednost, a žuti karton “Zagrebu” pri rezultatu 19:18 u korist gostiju označio je prekretnicu. Razbijena domaća momčad ispustila je sve konce igre iz svojih ruku i omogućila gostima lagano hvatanje pobjede.

ZAGREB – Zagreb – Rijeka 1:3 (28:26, 23:25, 23:25, 19:25). Dvorana Trnsko. Gledatelja: 19. Suci : Bajrić, Jurković (oboje Sisak).
ZAGREB: Bogdanović, Šimunić, Vušović, Abdulaj, Hrelja (L), Fuzul, Rilović, Mudrovčić, Šmitlehner, Glavica, Mišin, Zelenika.
RIJEKA: L. Lasić, Kubat, Branković, Hrabrov, Kršlović, Pečenković, Srdoč, D. Lasić, Dorić, Jurjević.