Gosti su poveli Šimićevim pogotkom nakon nepune dvije minute, Jurišiću i Brubnjaku trebalo je malo više od jedne minute da preokrenu rezultat (2:1) čime je završilo kratko razdoblje natjecateljske neizvjesnosti.

Igrači Igora Hinića tijekom cijele utakmice nadmoćno su kontrolirali rezultat i ostvarili treću pobjedu ove sezone.

Prvenstvo Hrvatske – 6. kolo
PRIMORJE ERSTE BANKA – MEDVEŠČAK 19:12 (6:3, 6:3, 3:1, 4:5)
Bazeni Kantrida. Suci: Robert Tiozzo, Tomislav Copić

PRIMORJE EB: M. I. Čubranić (8 obrana), Vuković 2, L. Babić 1, Tomić, Brubnjak 2 (1), Blažić, N. Čubranić 2, K. Babić 1, Sotošek 1, Burburan 4 (1), Crippa 3 (1), Jurišić 3, Olić (2 obrane), Jurić.

MEDVEŠČAK: Jukić (3 obrane), Šašić, Car 3, Škaro 1, Gavranić, Popović, Marković 3 (1), Šimunović, Miljak 1, Ljepava 1, Mrvičić, Šimić 2, Tokić (5 obrana), Poropat 1.

Poredak: Jadran 18, Jug 18, Mladost 12, Solaris 12, Mornar 9, Primorje 9, KPK 9 (5), Medveščak 3, Zadar 0, POŠK 0 (5).