Serie A

Juventus je poveo već u u 90. sekundi utakmice. Nakon ubačaja iz kornera Giorgio Chiellini je najviše skočio i udarcem glavom svladao je Fernanda Musleru. Lazio je izjednačio u 14. minuti također nakon kornera, a strijelac je bio Mauro Zárate. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Krasić je svojim petim golom ove sezone donio Juventusu tri boda i skok na drugo mjesto ljestvice.

Lider prvenstva Milan rutinski je odradio gostovanje u Bologni pobijedivši 3:0. Golove za “Rossonere” zabili su Kevin Prince Boateng (9), Robinho (35) i Zlatan Ibrahimović (60). Marco Di Vaio je imao priliku ublažiti poraz, no u 78. minuti je promašio jedanaesterac.

Pobjedu je ostvarila i Roma koja je u Rimu slavila protiv već polako otpisanog Barija 1:0. Gol odluke zabio je Juan u 30. minuti. I na toj utakmici gledatelji su vidjeli promašeni jedanaesterac, a neuspješan je bio Francesco Totti u 20. minuti.

Aktualni prvak Inter je odgodio utakmicu protiv Cesene zbog sudjelovanja na klupskom prvenstvu svijeta u Abu Dhabiju.

Na ljestvici vodi Milan sa 36 bodova, na drugom mjestu je Juventus sa 30 bodova koliko imaju i Lazio, te Napoli.