Odbojka
U drugom setu imali su set loptu (26:25), ali je Srdoč promašio jednu važnu loptu, a Mišura blokom donio slavlje gostima. U trećem setu ostala je pamtljiva serija 9-2 (16:9), ali i opuštanje u završnici što gosti nisu znali kazniti.
U odlučujućem setu Riječani su dominirali, bili pokretljiviji u polju i pomalo rutinski okrunili toliko željenu pobjedu. Slavljeničko klupko i pjesma na centru igrališta dovoljno su govorili s koliko su poteškoća, ali u vrlo dobroj predstavi, domaćini na Grobniku izborili slatku pobjedu.

MAVRINCI Utakmica 10. kola Prve lige odbojkaša: Rijeka – Šibenik 3:1 (25:20, 27:29, 25:22, 25:20). Dvorana u Mavrincima. Gledatelja: 50. Suci: Igor Kranjc (Karlovac) i Tatjana Kramar Šandl (Zagreb). Delegat: Miroslav Medač (Rijeka).
RIJEKA: L. Lasić 10, Kuba, Branković, Hrabrov, Pečenković 27, Cibicu, Srdoč 25, Jozić, Jugo 2, D. Lasić 2, Ml. Jurčević, Dorić 8.
ŠIBENIK: Rak 1, Vrcić, Skelin, Jerić 14, Ma. Jurčević 2, Mišura 7, Jakoliš, Rastovčan 12, Handžić 10, Gulin, Jurlin 9.
Servis poeni: Rijeka 6, Šibenik –. Napad poeni: Rijeka 57, Šibenik 44. Blok poeni: Rijeka 13, Šibenik 12. Servis pogreške: Rijeka 8, Šibenik 8.