Radomelj - Rijeka 0:5

Prvi su u jeku riječke dominacije zaprijetili gosti iz kontranapada. Udarac Zalaznika u 8′ minuti Mance je sjajno obranio. Bijeli do vodstva dolaze dvije minute kasnije. Dubinsku loptu Vranješa, Jović spušta za Matovinu koji prizemnim udarcem pogađa mrežu. U nesadržajnom prvom dijelu po jednu dobru prigodu propuštaju Mršić i Zalaznik.

U
nastavku ista slika na terenu. Skromni domaćini uglavnom orijentirani
na obranu vlastitog gola, dok bijeli ne uspijevaju ozbiljnije ugroziti
domaća vrata. Sve do 58′ minute kada Scoria na teren šalje najjaču
postavu.

Domaća obrana popustila je pod napadima Riječana već u 73′ minuti. Prekrasan pogodak postigao je Mutombo,
pogodivši iskosa s lijeve strane suprotni gornji kut. Šest minuta
kasnije već je 0:3. S davdesetak metara iskosa s desne strane pucao je Čulina, lopta se od grede odbila do Benka koji s nekoliko metara pogađa mrežu.