Odbojka

Odbojkašice Rijeke CO pobijedile su Vukovar sa 3:1. Vukovarke su osvojile prvi set zahvaljujući lošem ulasku domaćih odbojkašica u utakmicu, iako su na kraju mogle Riječanke i to okrenuti na svoju stranu.

No, zatim su u preostala tri seta pokazale da su kvalitetnije i bolje, a najistaknutija u domaćim redovima bila je Lea Boban koja je ubilježila čak 14 blokova i zadavala najviše glavobolje gošćama iz Vukovara.

RIJEKA CO – ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27, 25:13, 25:16, 25:12)
Dvorana mladosti. Gledatelja: 100.

Suci: Tin Vedriš i Tajana Kramar Šandl Tajana.

RIJEKA
CO: Cvitković, A. Popić 13, Barać, Fabulić (L), Tomić, Francetić,
Milosavljević, Boban 24, T. Popić, Šćulac 15, Mioč 12, Koraca, Žarković
4, Cvijić (L).

ENNA VUKOVAR: Mujan 2, Ćirić 2, Kovač, Kelava, Novalić 2, Nikšić 6, Bilić 10, Majer 5, Lukić 12, Savić (L).

Ostali rezultati 9. kola: Olimpik – Kaštela Cemex ned. 16, Marina Kaštela – Brda 3:2, Poreč – Mladost 0:3.

Poredak: Mladost 26, Rijeka 20, Olimpik 18, Kaštela Cemex 11, Brda 9, Enna Vukovar 9, Marina Kaštela 6, Poreč 6.