U 2. minuti Gonzalez je stigao prvi do lopte koju je Zadro odbio, u 6. minuti vratar Zadro dobro je reagirao, odbio je loptu koju je Pelko poslao u mrežu 2:0.

Dva rano primljena pogotka ostavila su traga na tonusu igrača Orijenta, koji su odigrali najslabije poluvrijeme ove sezone.

Pelko (29) i Mustedanagić (41) dvama pogocima odagnali su zadnju nadu da bi Orijent mogao nešto učiniti u Vukovaru.

U drugom dijelu obje su momčadi odrađivale utakmicu koju igrači Orijenta moraju što prije zaboraviti ako mogu.

Drugi uzastopni poraz poremetio je ozračje na Krimeji.

Prva NL – 11. kolo
VUKOVAR 1991 – ORIJENT 4:0
Stadion Borovo naselje. Gledatelja 200
Sudac: Toni Dadić (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Gonzalez (2), 2:0 Pelko (6), 3:0 Pelko (29), 4:0 Mustedanagić (41)
Žuti kartoni: Pavičić, Bušić (Osijek II), Djibrilla, Ibiši, Mohorovičić (Orijent)

VUKOVAR 1919: Kolić, Jukić, Baltić, Mustedanagić (52 Radošević), Biljan, Gonzalez, Aleksić (82 Vuksan), Pavičić (82 Bušić), Barišić (73 Alexander), Pelko (73 Capitani), Periša

ORIJENT: Zadro, Braut, Djibrilla (46 Mohorovičić), Tadejević, Travaglia (46 Senčar), Mulac, Fatić, Zrilić (46 Črnko), Monjac, Dukađin (73 Šarković), Ibiši (61 Dujmović)