Košarka

Škrljevo nakon dvije minute ima plus tri (5:2), nakon što je Barnjak zabio tricu i Lebo dvicu. U nastavku se obje ekipe izmjenjuju u vodstvu, da bi Zadar u sedmoj minuti otišao na plus četiri (11:15). Ipak, domaćin se vraća, pa na početku devete minute ima 16:15, a četvrtinu je zaključio Stipe Krstanović zakucavanjem za vodstvo Škrljeva 20:18.

U dvadesetoj minuti nastavka domaćin odmiče na plus sedam, nakon što Štemberger zabija tricu, a kapetan Barnjak krade loptu i iz kontre poentira za dva. Zakucavanjem ponovno zatvara Krstanović za 43:39 na poluvremenu.

Škrljevo vodi i tijekom treće četvrtine. Zadrani na počeku zadnje četvrtine rade seriju plus 12, i u 34. minuti imaju plus sedam (66:73). Domaćin se ne predaje, pa u 36′ izjednačava na 75:75, ali su ih neiskorištena slobodna bacanja na kraju stajala pobjede.

Kod Zadra najučinkovitiji su bili Mario Little s 26 i Mislav Brzoja s 23 postignuta koša, dok je kod Škrljeva Aschraf Yacoubou postigao 17 koševa. Ovom su pobjedom Zadrani domaćina ostavili na ukupno tri prvenstvene pobjede.

Izvor: Radio Rijeka