Odbojka

Ništa nisu mogli Riječani svojim domaćinima osim u uvodnim fazama setova. U prvome je bilo neizvjesno do 6:6, u drugome do 3:3, a tek u trećem setu gosti su malo „pokazali zube“. Vodili su većim dijelu seta, a na drugi tehnički time out otišlo se sa rezultatom 12:16. Mursa je sjajnom serijom servisa i napada preokrenula na 18:17 i rutinski okončala posao.

OSIJEK – Dvorana „Gradski vrt“ Gledatelja 100. Suci: Hranić (Zagreb) i Zamatlar (Belišće). Mursa – Rijeka 3:0 (25:20, 25:15, 25:19).
MURSA: Glavajić, Dudaš, Suk, L. Vranješ, Perić, Jurić, F. Vranješ, Ščerbakov, Kolarić, Šućur, Prlić, Puljić.
RIJEKA: L. Lasić, Branković, Jurišić, Hrabrov, Kršelović, Pečenković, Srdoč, D. Lasić, Jurčević, Dorić.

I drugi muški prvoligaš iz našega kraja gostovao je u ravnoj Slavoniji. U gradu heroju Vukovaru, Opatijci su stigli do uvodnog seta no više od toga nikako nisu mogli. Posebno ako se zna da u ovom dvoboju nisu mogli računati na dva vrlo bitna igrača, Dukića i Bradića.

VUKOVAR – Gradska dvorana Borovo u Vukovaru. Vukovar – Opatija 3:1 (22:25, 25:18, 25:16, 25:21). Gledatelja: 50. Suci: Mijić i Rakin (oba Osijek).
VUKOVAR: Rošić, Leko, Trusić, Petković, Prdić, Medan, Škvarić, Mihaljević, T. Tomić, R. Tomić, I. Tomić, Jovanović.
OPATIJA: Vrkić, Sušanj, Osojnak, Brnečić, Jović, Đorđević, Balzani, Lepšić.