Matjaž Kek

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli izboriti finale Hrvatskog kupa. U siromašnoj i ne previše sadržajnoj utakmici Dinamo je s 3:0 slavio protiv Bijelih. Ključni trenutak susreta dogodio se početkom nastavka kada zbog drugog žutog kartona igru napušta Filip Bradarić. Kapetan Rijeke nakon kraja susreta vratio se na teren i krenuo prema glavnom sucu Mariju Zebecu, no zahvaljujući suigračima i Keku stvari su brzo smirene.

Trener Bijelih Matjaž Kek nije bio nimalo zadovoljan suđenjem u današnjoj utakmici.

Čestitke Dinamu na prolasku u finale, a tko će ga dobit mi je potpuno svejedno. Naše nesigurno prvo poluvrijeme u kojima je nedostajalo dosta toga. Nakon 46. minute utakmica je završila i počeo je cirkus. Jako sam zadovoljan suđenjem dotičnog gospodina koje će ga sigurno dovesti do sljedećih europskih i svjetskih prvenstava. Mislim da je uništio nogometnu igru s obje strane, ali definitivno nije u redu da se na kraju smije ti u lice, zaključio je Kek i odjurio s pressice na nezadovoljstvo zagrebačkih novinara.

Trener Modrih Nikola Jurčević zadovoljan je prolazom, a pogotovo visokom pobjedom.

Sretan sam zbog uvjerljive pobjede. Mislim da nam je trebala, jer smo vratili si neku energiju i samopouzdanje. U finalu smo protiv Hajduka, na korak smo do trofeja i drago mi je da smo ovom pobjedom ugasili barem dio kritika, rekao je Jurčević.

Izvor: Radio Rijeka