Time je Orijent 1919 na stanku otišao kao vodeća momčad na ljestvici. Prestigao je Varaždin od kojeg ima dva boda više (29-27).

Nakon što je domaći sastav poveo golom Fućaka u 15., a Šaranić izjednačio u 17. minuti, utakmicu je s dva gola do kraja poluvremena odlučio Matija Frigan (28. i 32. minuta). Na samom kraju, u 83., konačnih 4-1 je postavio Fatić.

Sezona se nastavlja 12. veljače iduće godine utakmicama 16. kola.

Edin Fatić i Vedran Gerc dobili dresove za stotinu nastupa u dresu Orijenta 1919

Edin Fatić i Vedran Gerc prije utakmice protiv Dinama II dobili su prigodne dresove za stotinu nastupa u dresu Orijenta 1919, obojicu je darivao član uprave Josip Ostrogović.

Fatić je stoti nastup obilježio pogotkom protiv Dinama II, Gerc nije bio u rosteru za utakmicu u kojoj je Orijent 1919 postao jesenski prvak.