rijeka-jack-pot

Iako je Polet posljednje plasirana ekipa prvenstva te se nekako nameće zaključak da je pobjeda bila gotovo zagarantirana, općepoznato je da takva gostovanja mogu nerijetko donijeti iznenađenje. Tome u prilog govori i činjenica da je Jack Pot tek u 42. minuti, pogotkom Dajane Vrbanić slomio otpor Poletašica, te se na odmor otišlo rezultatom 0:1.
U nastavku se ponavlja scenarij sa gotovo svih gostovanja. Riječanke prebacuju u stupanj više. Izvrsno povezuju i grade igru, stišću obranu Poleta te u 58.minuti Sandra Morožin postiže zgoditak za 2:0. U slijedećih 8 minuta domaća vratarka Dupalo kapitulirala je još dva puta. Najprije je još jednom bila raspoložena Morožin u 64., a samo dvije minute kasnije iz slobodnog udarca prekrasan pogodak postiže Sonja Oštarčević.
Točku na i stavila je Dušanka Juko koja je postigla posljednja dva pogotka za Riječanke, te se time prometnula na prvo mjesto klupske liste strijelkinja.

Ovom pobjedom cure Rijeka Jack Pota potvrdile su ulazak u ligu za prvaka u koju ulaze kao drugoplasirane, bez obzira na rezultate sljedećeg, 14. kola, kojim ujedno i završava prvi dio natjecanja Prve HNLŽ.

Slijedeće kolo, nakon dva gosotvanja, riječke nogometašice na Krimeji dočekuju ekipu Dinama Maksimir, koji je trenutno četvrtoplasirana ekipa prvenstva.

Za Jack Pot su igrale:Karnjus (g) (Jerbić’82), Horvat (Korica’75), Makar, Oštarčević, Jurić (c) , Mrakovčić  (Kuljanin ’86), Morožin, Zandona (Grković ’84), Perić, Vrbanić (Štokan’66) i Juko