RK Zamet upisao novu pobjedu, rukomet

Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Zameta 12:10, uz čak 11 obrana Đurice. Tijekom drugog poluvremena Zamet je nastavio igrati u visokom ritmu, povećavajući prednost do kraja utakmice. Zamet su predvodili Lučin s 9, Glavaš s 5, Hrvatin i Kružić s 4 postignuta pogota te odlični Đurica s 15 obrana.

U idućem kolu Zamećane očekuje gostovanje u Poreču, a nakon toga dvije domaće utakmice protiv Ribola Kaštele i Varaždina.

ZAMET: Đurica, Hrvatin 4, Martinović, Uzelac 2, T. Lučin 9, Golik 2, Stojanović 2, Glavaš 5, Sorić, Kružić 4, F. Lučin, Valković 3, Grozdek, Majić, Šunjić, Mrakovčić 1

METALAC: Lončar, Vukšić, Potnar, Botas, Jurakić 5, Markušić 2, Svalina 5, Antolković, Raič 3, Ševo, Katinić 5, Ezgeta 1, Jugović, Bešlić 4, Beshiri 1