Rukometni klub Zamet

Gosti prvi puta vode u 10. minuti pogotkom Gašpara za 4:3. U 19. minuti Gašpar zaokružuje sjajnu epizodu četvrtim pogotkom u 12 minuta za 5:10. Na poluvrijeme se otišlo sa minusom od četiri pogotka iz riječke perspektive (12:16).

Umjesto agresivnije igre Zameta i u nastavku gosti mirno i sustavno grade prednost.Razigrani Šunjić je postavio dotad najveću razliku 20:14 u 41. minuti i postalo je jasno da će bodovi otputovati u Istru. Bez obzira na nekolicinu raspoloženih strijelaca najzaslužniji za pobjedu gostiju bio je vratar Davor Badurina koji je skupio 19 obrana uz tri obranjena sedmerca. I drugi vratar Buzećana Aleks Jović „skinuo“ je jedan sedmerac pa nije niti moglo završiti drugačije nego uvjerljivim porazom Zameta. „Točku na i“ kada je konačni ishod u pitanju dvama je pogocima u istoj, 49. minuti stavio Ljubotina za 23:16. Do kraja je sve bilo odrađivanje posla.

Nakon ovoga poraza sretna je okolnost da je Zamet u narednom kolu slobodan.

RIJEKA – Dvorana SC Zamet Gledatelja 800 Zamet – Buzet 21:27 (12:16). Suci: Cepanec (Turčin) i Jeftić (Varaždin).
ZAMET: Đurica (5 obrana), Vučko, Hrvatin 1 (1), Černeka 4, Uzelac 2 (1), Lončarić 1, Čorić, Kružić, Stevanović (8 obrana), Kovačević, Čuturić, Montanari 2, Slavić, Golik 3, Sakić 8.
BUZET: Badurina (16+3 obrane), Šverko, Prodan, D. Vukelić 3, Vidović 1, Gašpar 5, Ljubotina 4, M. Vukelić 1, Jajčević 1, Jović (1+1 obrana), Vozila 1, Šunjić 5, Pavletić, Sirotić, Vrkljan 6, Jermaniš.
Isključenja : Zamet 6, Buzet 8 minuta. Sedmerci: Zamet 6 (2), Buzet  –