Rukomet

Vrlo dobro otvorili su Zamećani susret trećeg kola Lige za poredak od sedmog do desetog mjesta. Umag se našao u zaostatku od šest pogodaka krajem prvog dijela (8:14), a na odmor su igrači Marina Miškovića otišli s plus četiri, bilo je 16:12 za Riječane.

U nastavku su domaćini brzo uhvatili priključak i nakon izjednačenja 20:20 držali susret u egalu. Zamećani su pokleknuli tek u samom finišu, pogodak iz sedmerca u posljednjoj minuti postigao je Pahanić za pobjedu Umaga.

Slijedi desetodnevna pauza za Zamećane, a nakon toga u Centar Zamet dolazi Marina Kaštela u sklopu četvrtog kola Lige za poredak.

Premijer liga, Liga za poredak, 3. kolo: UMAG – ZAMET 31:30 (12:16)

Školska sportska dvorana. Gledatelja 200.

Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na Moru).

UMAG: Milinković (6 obrana), Marić, Ravnić, Gadža 10 (1), Lovrić 4, Vučko 3, Bošnjak, Jerković 2, Stapar 3, Vukotić, Modrušan (1 obrana), Pahanić 8 (2), Jakupović, Đukes, Burnić (4 obrane), Jotić 1

ZAMET: Đurica (2 obrane), Vučko 7, Samardžić, Klić, Mrakovčić 2 (1), Černeka 6, Uzelac, Stipčić 2, Jurić-Grgić 2, Slavić (16 obrana), Kovačević 8, Juričić, Valković 1, Golik 2, Majić