Košarka

Zadrani su protiv Kvarnera već nakon pet minuta imali +10 (16:6), a uz 8 poena Delaša i 7 poena Ivanova na kraju prve dionice imali 14 razlike. Šango je u drugoj četvrtini svojom drugom tricom donio 36:16 te je tada bilo jasno pitanje pobjednika. Ipak, nije se mogao očekivati baš takav potop Riječana koji su nakon treće četvrtine bili u zaostatku 79:37, tako da je momčad Aramisa Naglića imala sreće da su Zadrani u posljednjoj četvrtini usporili.

Batur je do kraja postao prvi strijelac utakmice s 20 poena, dok je Šimović bio jedini dvoznamenkasti kod gostiju s 18 i 9 uhvaćenih lopti.

Zadar – Kvarner 2010 99:58 (26:12, 23:16, 23-14, 30:9, 20:21)
ZADAR – Dvorana „Krešimir Ćosić“

Zadar: Zadnik, Smolić 4, Ivanov 11, Olivari 2, Radić 8, Šango 14, Kaštropil 2, Delaš 15, Ramljak, Krapić 6, Batur 20, Vrbanc 17.

Kvarner 2010: Češković, Lipovščak 2, Kučan 2, Šimović 18, Surina, Juričić 8, Cinac 5, Pehar 5, Boban 3, Legović 6, Širko 9.