Rukomet

Domaće igračice povele su sa 3:0 a Zamećanke su na prvi pogodak čekale do pete minute kada je Tea Bunić smanjila na 3:1.Već u narednoj minuti je 5:1 za Tvin. U dva je navrata domaći sastav imao plus od pet pogodaka (7:2 u 7. i  8:3 u 9. minuti), prije prve vezane serije od dva pogotka Riječanki smanjile su na 8:5 no umjesto hvatanja priključka Riječanke domaćima dozvoljavaju novu seriju od četiri pogotka koju u 15. minuti zaključuje Ines Kožarić za 12:5. Kada je u 22. minuti Anamarija Mikulić pogodila za 17:10 malo tko je vjerovao u uvjerljivo slavlje Riječanki. No pokazale su karakter i potvrdile neosporno veću kvalitetu od protivnica, a „okidač“ je bio obranjeni sedmerac vratarke Nikoline Račić jedne od ključnih figura preokreta. U sedam minuta napravile su riječke rukometašice seriju 5:0 i u 29. minuti na semaforu je stajalo 17:15, a Marija Tus zapucala je polukontru za minus jedan a u rekontri su domaće sa sedam metara stigle do 18:15.
Drago Žiljak dao je svojim igračicama „jezikovu juhu“ na poluvremenu i u 34. minuti Mila Toto poravnala je na 18:18, a tri minute kasnije prvo vodstvo Zamećankama donijela je Kristina Plahinek. Drugo poluvrijeme sjajnom je igrom obilježila mlada Ćamila Mićijević koja je u partiji sezone zabila sedam pogodaka no nije bila najefikanija na susretu jer je ta čast pripala kapetanici Dini Brčić koja je činjenicu da je igrala samo u napadu „zasladila“ sa devet pogodaka. Serijom od četiri pogotka u nizu Riječanke su se odvojile na 22:26 a kada je u 53. minuti na se,aforu stajalo 27:32 postalo je jasno da će u Rijeku s punim plijenom.

Polovinom siječnja naredne godine na rasporedu je gradski derbi protiv Orijent Presoflexa

VIROVITICA – Utakmica 11. kola 1. lige rukometašica Tvin Trgocentar – Zamet 30:35 (18:15). Gradska dvorana Gledatelja:200. Suci Matić (Petrinja) i Zečević (Zagreb)
TVIN: Majkovčan, K. Smiljčić 8, Kožarić 5, Šutalo, Galetić 1, Horvat 1, Štefanec 2, Bartolić, Aurer, Poljanac, Miočinović, Zečević 4, Mikulić 7 (4), Obžetić 2, S. Smiljčić.
ZAMET: Račić, Brčić 9, Plahinek 3, Vuković 6 (1), Debelić 3, Toto 3, Strukar, Bunić 2, Tus 1, Bukvić, Mićijević 7, Stakorić 1 (1), Mateševac, Mišurović, Vučić.
Sedmerci TVIN 6(4) Zamet 3(2) Isključenja TVIN 4 minute Zamet 6 minuta.