Naprotiv u naše se redove uvukla panika i strah. Cibalija nas je nakon toga čekala i kontrirala, a mi nismo bili sposobni odgovoriti ni u obrani ni u napadu. Drugo poluvrijeme je bilo puno bolje. Uspjeli smo postići pogodak u pravom trenutku. U toj smo fazi utakmice bili bliži drugom pogotku nego domaćin četvrtom. Četvrti gol, kakvi se događaju u ovakvim utakmicama, riješio je sve dileme oko pobjednika. Možda je ostalo umora od utakmice u Nedelišću, ali i Vinkovčani su u srijedu igrali utakmicu, rekao je Scoria.

Domaći trener Željko Kopić nije skrivao zadovoljstvo i ponos.

Kada sam došao u klub rekao sam da treba vremena za posložiti momčad i zato hvala ljudima u klubu koji su imali strpljenja za ovaj moj igrački dječji vrtić koji će se za svoj grad i navijače na terenu bacati na glavu. Ovo su utakmice zbog kojih se živi i zbog kojih sam sretan što se bavim ovim poslom. Ponosan sam na svoje dečke. Točno smo ciljali riječke slabe točke. I uspjeli smo. Drugo poluvrijeme sam pokušavao utjecati na svoje igrače da odigraju kao da je 0:0.

Ali mladi su to dečki, nemaju iskustva tako da je bilo malo panike nakon što su Riječani postigli gol, ali u cjelini i konačnici sve je za nas ispalo super, završio je vidno zadovoljni Kopić.