U zanimljivom i sadržajnom susretu ostao je na kraju dojam da je Rijeka pružila više.

Rijeka je otvorila lijepo akcijom i prodrom Murića u drugoj minuti, ali vratar Žiline bio je spreman. U 11. minuti, u jeku pritiska Rijeke, jedna lopta u kaznenom prostoru pogodila je igrača Žiline u ruku i sudac je pokazao na bijelu točku. Murić je bio siguran izvođač – 1:0.

Ipak, vodstvo nije dugo trajalo, Žilina je na drugoj strani izborila najstrožu kaznu nakon procjene suca da je Prskalo srušio napadača Žiline. Bichakhchyan je bio siguran izvođač s bijele točke – 1:1.

Žilina je do gola mogla i u 19. minuti, Duriš se našao u dobroj situaciji, udarca je otišao preko grede. Murić je u 24. minuti ponovo pokazao da je prava opasnost za obranu Žiline, ali novi udarac s desne strane ponovo je ukrotio vratar Žiline.

Samo minutu kasnije Murić je dugo vukao loptu i vagao, na kraju sjajno proigrao za Vuka čiji je udarac iz odlične situacije otišao preko grede. U 28. minuti Liber je sjajno proigrao Pavičića koji je izbio pred gol Žiline i u klizećem startu uspio prebaciti vratara Žiline, ali lopta je otišla pored gola.

Do kraja prvog dijela valja izdvojiti i odličan udarca Murića (35′) s 18 metara kojega je ponovo zaustavio vratar Žiline, dok je slovačka momčad na drugoj strani imala priliku u 41. minuti, ali snažan udarac Kapralika obranio je Prskalo.

Rijeka je bolje krenula i u nastavak, udarac Lepinjice i još nekoliko dobrih situacija najavljivali su gol Rijeke, ali on je ipak pao na drugoj strani. Nakon nespretne reakcije obrane Rijeke, Labrović je izgubio loptu, a Bichakhchyan je u konačnici ostao sam i poslao loptu u praznu mrežu – 1:2.

Stvari je na početak u 72. minuti vratio Denis Bušnja još jednom pokazavši kvalitetu. Bušnja je naciljao s dvadesetak metara i pogodio – 2:2. Već u idućoj akciji i Karrica je lijepo pucao, malo je nedostajalo da Rijeka preokrene rezultat.

U konačnici Rijeka je ostavila vrlo dobar dojam i malo je nedostajala da dobru igru okruni pobjedom.