Uvod u utakmicu bilo je veliko nevrijeme koje je donijelo veliku količinu padalina u kratko vrijeme, a početak utakmice kasnio je nekoliko minuta.

Radnički je bolje krenuo u susret i prvi prijetio. U petoj minuti Stoiljković se našao u dobroj situaciji na lijevoj strani kaznenog prostora, ali Zlomislić je obranio udarac. Samo dvije minute kasnije Krajišnik je ubacio, Mirić skrenuo loptu, ali vratnica je spasila bijele. Rijeka je polako počela hvatati konce u igri, Vrančić je okušao udarac s 20 metara.

I onda je nakon sudara glavama Galešića i Maskimovića došlo do prekida, obojica igrača morala su biti odvezena kolima hitne pomoći nakon jakog udarca kojeg su zadobili u međusobnom dvoboju.

Nakon toga Rijeka je polako preuzimala kontrolu, u 34. minuti Vrančić je izveo korner, a udarac Krešića glavom obranio je vratar Radničkog. U 39. minuti udarac Bušnje nezgodno se odbio od braniča Radničkog, ali na kraju nije bilo opasnosti po gol.

I onda, trećoj minuti sudačke nadoknade, Radnički je pokušao kratkim dodavanjima izaći iz kaznenog prostora, bijeli su oduzeli loptu i u nekoliko dodavanja izigrali obranu Radničkog, a Vučkić je rutinski poentirao – 1:0.

U drugom poluvremenu Dragan Tadić poslao je na teren bitno pomlađenu momčad Rijeke u kojoj je Mato Stanić s 24 godine bio najstariji igrač.

Na otvaranju drugog dijela Dujmović je odlično prošao po lijevoj strani, ali vratar Radničkog obranio je udarac. Radnički je prijetio u 53. minuti, udarac Ivanovića glavom otišao je preko gola.

Na drugoj strani valja istaknuti udarac Jurišića (60′), a četiri minute kasnije Stanić je izveo slobodan udarac, Smolčić je pucao glavom pored gola.

U 65. minuti Coupland je proigrao Hodžu, udarac je otišao pored gola.

I onda je u 73. minuta Ivan Lepinjica zaradio je drugi žuti što je dalo dodatan impuls Radničkom. Krenula je momčad iz Kragujevca po gol, ali bijeli su drugu utakmicu zaredom uspjeli sačuvati mrežu netaknutom.