Rijeka nije mogla zamisliti bolje otvaranje utakmice. U drugoj minuti Pavičić je ubacio iz kornera, Čolak zahvatio loptu koja je u nezgodnom luku prevarila Stipicu – 1:0!

Rijeka je nastavila napadati, Acosty je u 12. minuti pokušao s 18 metara, ali bez uspjeha. U 20. minuti Čolak je izbacio Acostyja na desnom boku koji je ubacio, Stipica je kratko boksao loptu, a udarac glavom Pavičića otišao je pored gola.

Čolak je u glavnoj ulozi bio i u 25. minuti, ali udarac s ruba kaznenog prostora otišao preko gola. I onda je stigao drugi gol. U 36. minuti Zuta je požrtvovno stigao jednu dugu loptu Bradarića i vratio je za Acostyja. Uslijedio je udarac, lopta se odbila od Pavičića koji je bio siguran – 2:0! Hajduk nije previše pokazao u prvom dijelu, najbolju priliku Splićani su imali u 38. minuti, ali udarac Gyurcsa obranio je Sluga.

Hajduk je imao prvu priliku u nastavku, udarac Gyurcsa iz slobodnog udarca s 20 metara, sjajnom paradom zaustavio je Sluga.

Ipak, Hajduk je uspio smanjiti u 50. minuti. Nakon jedne duge lopte, Said se uspio izboriti za loptu u duelu s Punčecom u kaznenom prostoru i plasirati je poed Sluge – 2:1.

U 62. minuti Borja Lopez zaradio je drugi žuti karton nakon jednog nesmotrenog starta na Grahovcu. Iako Rijeka do kraja nije stvorila priliku, ni Hajduk na drugoj strani nije napravio puno i bijeli su stigli do nove pobjede.

Trebalo je dočekati posljednje trenutke utakmice kada je udarac Čolaka obranio Stipica, ali Puljić je bio najbrži – 3:1.