Nogomet

U odličnoj utakmici, punoj trke, agresije i dobrih akcija, pogotovo od strane Rijeke II, momčad Ivice Kuleševića propustila je u uvodu pogotkom okruniti nekoliko odličnih prilika. U nastavku se Dugo Selo malo konsolidiralo, prijetilo iz kontre i polukontre i dočekalo bijeg Micića 15-ak minuta prije kraja kada je spretno i sretno izašao kao pobjednik iz duela s Berkovićem.

Rijeka je i prije i nakon vodećeg pogotka gostiju nastavila nizati akcije, često radila višak na bokovima odakle su ubačaji za Dangubića i Bajića završavali uglavnom u rukama odličnog vratara Nevistića. Dojam je, na kraju, da je Rijeka II zaslužila puno više od minimalnog poraza. Ne samo zbog čitavog niza prilika i vratnice koju je Florian Fumić pogodio u samoj završnici već i zbog vjerojatno najzrelije utakmice odigrane na Rujevici ovog proljeća. Ipak, fortuna ove subote nije bila saveznik bijelih.

Rijeka II – Dugo Selo 0:1

RIJEKA Stadion Rujevica. Gledatelja: 150. Sudac: Marko Putanec (Špičkovina). Strijelac: 0:1 Micić (76′). Žuti kartoni: Batinić, Kokorović (Rijeka), Micić, Ivančević, Benković i Pajvot (Dugo Selo).

RIJEKA: Berković, Batinić, Budicin, Vidas, Collins, Bajić (od 74′ Budan), Gerald (od 82′ Lucić), Kokorović, Klapan, Mršić (od 56′ Fumić), Dangubić.

DUGO SELO: Nevistić, Kajtazi (od 90′ Pavlić), Barišić, Pajvot, Benković, Kutleša, Mamuza, Skorin (od 67′ Martić), Ivančević, Micić, Nemanić (od 84′ Filipović).