Nogometaši Rijeke protestirali su da je lopta prošla liniju terena uoči ubačaja, ali sudac nije mijenjao odluku.

U 12. minuti Frigan je izbacio Obregona, ali oštar ubačaj prošao je kroz kazneni prostor. Bravo je do drugo gola mogao u 14. minuti, nakon brze akcije Maružin je izbio sam pred gol, ali nije bilo preciznosti u završnici.

Rijeka je prijetila iz prekida. Vrančić je ubacio, Pavlović je najbolje zahvatio loptu glavom.

Do kraja prvog dijela, valja izdvojiti ubačaj Vukčevića koji je stigao na noge Friganu, ali udarac riječkog napadača otišao je pored gola.

U 57. minuti, nakon ubačaja na drugu vratnicu, Jakšić nije dobro zahvatio loptu.

Rijeka je uzvratila minutu kasnije, Jurišić je proigrao Frigana koji je snažno pucao, vratar Brava obranio je udarac, a malo je nedostajalo da Obregon pokupi odbijanac.

Do kraja utakmice valja izdvojiti nekoliko ključnih situacija. Prvo je vratar Nwolokor u 68. minuti sjajnom reakcijom obranio jedanaesterac Šaraniću. Karrica je uzvratio sjajnim udarcem u 85. minuti poentirao pogodivši suprotne rašlje s 18 metara – 1:1.

Odličnu igru u drugom dijelu Rijeka je umalo naplatila u 90. minuti, ali udarac Hodže zaustavila je vratnica.