Rijeka je povela već u šestoj minuti, Gorgon je izbacio Gavranovića koji je izbio sam pred vratara Junuzovića, zaobišao ga i poentirao – 1:0.

Samo minutu kasnije Čeliković je ostao sam na sedam metara, ali udarac je otišao iznad grede, dok je pokušaj Vešovića u devetoj minuti prošao uz vratnicu.

Uslijedio je zatim period utakmice bez prilika, a onda su gosti izjednačili. Bjelovar je u 29. minuti krenuo u kontru s viškom igrača u završnici, a Tominac nije propustio priliku i preciznim udarcem matirao Nevistića – 1:1.

Ipak, Rijeka je na poluvrijeme otišla s dva gola prednosti. U 37. minuti nakon kornera Gorgon je bio najviši – 2:1.

U posljednjim trenucima prvog dijela Gavranović je proigrao Vešovića koji je lijepo poentirao udarcem lijevom nogom – 3:1.

U nastavku utakmice Rijeka je zaigrala u novom sastavu u kojem su priliku dobili mlađi igrači.

Bilo je tu nekoliko prilika za riječke nogometaše, ali u dva navrata najbolje se snašao Ajayi koji je s dva pogotka (61′, 79′) okrunio dobru igru u drugom poluvremenu.