HNK Rijeka

U utakmici s puno trke i želje, Rijeka je očekivano bila momčad koja je dominirala, a na kraju je posjed lopte okrunila s dva gola.

Prvi gol stigao je u 34. minuti. Pavičić je lijepo ubacio, Jelić je ušao na prvu vratnicu i poentirao za vodstvo Rijeke – 1:0.

Drugi gol i potvrda pobjede stigao je u 80. minuti. Puljić, koji je u 52. minuti zamijenio Jelića, prošao je po desnom boku.

Uslijedio je ubačaj, Gorgon je pucao, a vratar Ankarana obranio pokušaj. Lopta se odbila do Hebera kojem je preostalo gurnuti je u mrežu – 2:0.

Rijeka – Ankaran 2:0

Pomoćno igralište SC Istraturist. Sudac: Kapular (Brtonigla).
Strijelci: 1:0 Jelić (34′), 2:0 Heber (80′).

RIJEKA:  Sluga (od 62′ David), Mavrias, Župarić (od 86′ Čeliković), Elez, Davidson (od 62′ Zuta), Pavičić (od 55′ Mišić), Maleš (od 68′ Gomelt), Kvržić (od 46′ Acosty, od 82′ Ristovski), Matei (od 62′ Heber), Črnic (od 52′ Gorgon), Jelić (od 52′ Puljić).

ANKARAN: Paal, Mate, Karamatić, Škvorc, Humar, Nkama, Pahor, Klapan, Burkić, Cerovec, Kidrič. Još su igrali: Matošević, Papadopuls, Mihailović, Meledje, Vodeb, Delgado.