Predsjednik Vijeća Ivo Simper zahvalio je autorima na sudjelovanju u natječaju “Fotkaj Mlaku”, a zatim se okupljenima  obratio selektor Filip Kovačević, te pohvalio raznovrsnost i naglasio da nije imao lak zadatak pri ocjenjivanju.

Od pristiglog velikog broja raznih motiva Mlake odabrao je tri najbolje fotografije, čije autore će MO Mlaka nagraditi honorarom u iznosu od 63 EUR:

  1. Nagrada – Goran Grudić
  2. Nagrada – Loredana Bradaschia
  3. Nagrada – Igor Tomić

Izložba je otvorena do 18. lipnja, a može se razgledati u dvorani Mjesnog odbora Mlaka, Giuseppe Duella 2/b u radno vrijeme tajništva uz prethodnu najavu na tel. 051 209 371.