Košarka

Do poluvremena Ross je ubacio 16 poena, a utakmicu je za domaće otvorio sa 6:2. Vodili su domaći i 8:3 a prvo vodstvo Kvarneru u sedmoj je minuti donio Dino Cinac za 11:12. Gabrić tricom vraća prednost Jollyju, odmah potom i Ross, ali Šimović je precizan s linije slobodnih bacanja. Četvrtinu tricama zaključuju Gabrić i Režić za 26:20.
U manje od dvije minute druge četvrtine Kvarner preokreće rezultat. U seriju 10:0 ugrađene su trice Cinca i Širka, odnosno dvice Pehara i Cinca i dolaze u vodstvo 26:30. Odgovor Šibenčana bio je „brutalan“. Serija od čak 16:0, u kojoj su prednjačili Puljko, Ross i Katura stvara uvjerljivu prednost za domaće. Poslije gotovo šest minuta bez koša Češković pogađa za 42:32. Puljko pogađa još jednu tricu, a Cinac i Šimović koševima za dva zaključuju poluvrijeme – 45:37.

Plus deset (50:40) Jolly vraća poslije trice kapetana Josipovića. Sredinom četvrtine Salamun vraća Kvarner „u igru“ (53:49). Imali su Riječani i napad da se u potpunosti vrate u utakmicu, ali Šimović je zaradio tehničku, Puljko precizno izveo oba slobodna bacanja, u nastavku napada ubacio i tricu i prednost je ponovno na plus devet (58:49). Trica Šibenčanina u riječkom dresu, Henrika Širka, na samom kraju četvrtine ponovno je donijela smanjenje prednosti (60:54) uoči odlučujućih deset minuta igre.
Nakon četvrte trice Tomislava Gabrića, Jolly JBŠ ponovno ima dvoznamenkastu prednost (70:57) a igrala se 34. minuti. Dominacija domaćih dosegla je vrhunac u 39. minuti kada je na semaforu stajalo 81:61. Do kraja utakmice, kad je domaći trener Vlašić u igru uveo najmlađe Baljkasa i Mihaljevića, gosti uspijevaju tek nešto ublažiti poraz, za konačnih 83:71.

ŠIBENIK – Utakmica A1 lige košarkaša Jolly JBŠ – Kvarner 2010 83:71 (26:20, 19:17, 15:17, 23:17). Dvorana Baldekin.Gledatelja 500. Suci: Josip Radojković (Split), Nikola Perlić (Velika Gorica) i Krunoslav Holjevac (Slavonski Brod)
Jolly Jadranska banka Šibenik: Josipović 7 (0-2), Katura 8, Vlaić, Vrlika, Režić 6, Mrva 6 (4-4), Puljko 15 (4-6), Gabrić 12, Ross 29 (6-8), Gulam, Baljkas, Mihaljević. Trener: Hrvoje Vlašić.
Kvarner 2010: Češković 8 (4-6), Gaćeša, Kučan, Šimović 18 (10-12), Surina, Juričić 6 (2-2), Cinac 15 (2-5), Pehar 4, Lipovščak, Legović, Širko 10, Salamun 10 (1-3). Trener: Aramis Naglić.
Skokovi: Jolly JBŠ 33, Kvarner 2010 30. Asistencije: Jolly JBŠ 16, Kvarner 2010 5. Izgubljene lopte: Jolly JBŠ 14, Kvarner 2010 21.Prekršaji: Jolly JBŠ 26, Kvarner 2010 21. Trice: Jolly JBŠ: 11/29 (Gabrić 4, Puljko 3, Režić 2, Josipović 1, Ross 1) Kvarner 2010 4/18 (Širko 2, Cinac 1, Salamun 1).