HNK Rijeka: Pelin – Švrljuga, Baković, Čagalj, Budicin – Landeka, Kreilach – Stepčić (Čulina 73′), Štrok, Križman (Rukavina 90′) – Đalović.

NK Međimurje: Bešenić – Pintarić, Levačić (Dankić 77′), Vuka, Jambrušić (Koštić 88′), Garba (Petak 90′), Andre Silva, Vitas, Kovačić, Celiščak, Grgić.

2:0 – Đalović – 26. minuta – 11 metara
2:1 – Vuka – 35. minuta
3:1 – Štrok – 64. minuta

Žuti kartoni: Pintarić, Garba (Međimurje)

Rijeka je uspjela ostvariti plasman u četvrtfinale kupa i umanjiti negativne odjeke nakon debakla protiv Osijeka pobjedom protiv Međimurja.

Već u drugoj minuti nakon ubačaja Švrljuge sa pet metara Đalović je rutinski pospremio loptu u gol za vodstvo Rijeke, a isto je učinio u 26. minuti s bijele točke. Nespremnost riječke obrane kaznio je Vuka iz blizine nakon što je Pelin odbio Jambrošićev udarac.

U drugom poluvremenu tek u 64. minuti Štrok je rješio moguću neizvjesnost te iz blizine uz prvu stativu golmana gostiju pogodio za 3:1. Ždrijeb četvrtfinala kupa bit će u četvrtak, 28. listopada.