Igrala se 78. minuta kada je Franko Andrijašević nadskočio Stipu Markovića. Nakon udarca glavom lopta se odbila od travnjaka i završila u mreži pored nemoćnog Grbića. Činilo se da je to trenutak koji će prelomiti utakmicu, ali lokosi su na kraju uspjeli doći do boda.

Bila je zanimljiva utakmica za gledatelje. Lokomotiva je zabila u prvom dijelu iz jedne prilike, vjerovali smo da možemo okrenuti rezultat i to se dogodilo, rekao je Franko Andrijašević koji je protiv Lokomotive postigao peti pogodak ove sezone u dresu Rijeke.

Nametnuli smo se i prijetili. I kada smo zabili za 2:1 mislio sam da je gotovo. Dali smo sve od sebe, hvala navijačima, drugačiji je osjećaj igrati kad nas bodre 90 minuta, ustvrdio je Franko Andrijašević.