Igrala se 75. minuta utakmice. Rijeka nije znala što napraviti iz prekida, domaćin je uzeo loptu i povukao kontru. Sunday je pobjegao i odigrao za Pudića koji je s ruba kaznenog prostora poentirao – 2:1.

Rijeka je krenula po produžetke, ali do kraja utakmice nije stvorila ozbiljniju priliku.

Domaćin je prijetio već u petoj minuti. Plazonja je prebacio loptu za Čikvara koji je ostao sam pred golom, a Zlomislić je odličnom intervencijom uz pomoć vratnice sačuvao mrežu.

Dvije minute kasnije Rijeka je povela. Grgić je probio desnu stranu i odlično ubacio, Lunetta je sjajno skočio i pucao glavom, a lopta je od vratnice završila u golu – 0:1

U 13. minuti nova prilika za domaćina, Sunday je pucao glavom, lopta je otišla preko grede.

Uslijedio je period utakmice s puno trke i želje s obje strane, a tu treba izdvojiti dva pokušaja Mišića (19′, 29′).

Nakon udarca Plazonje (36′) kojeg je obranio Zlomislić. Već u idućoj minuti Lunetta je ubacio s lijevog boka, Hodža je ostao sam u kaznenom prostoru i potegnuo iz prve, ali udarac je otišao preko grede.

Rijeka je bolje krenula u nastavak. Vratar Đilaš se poigravao pred svojim golom, ali dvije pogreške na kraju nisu koštale domaćina.

U 62. minuti, nakon akcije po desnoj strani i ubačaja Grgića, Frigan je uspio dirati loptu, ali Đilaš je već izašao s gola i uspio je zaustaviti loptu.

U 68. minuti odličan ubačaj s desne strane, Plazonja se zavukao iza leđa obrane, ali nije uspio pucati u padu glavom.