Boks

U 48 mečeva gledatelji su vidjeli natjecatelje iz 32 kluba, a BK Rijeka bio je najuspješniji klub s 25 osvojenih bodova, dalje slijede Radnički (20), Pula (14), Osijek (11)…

Rezultati,
ŽENE seniorke 3x3min
64 (kg) Sara Halimi TIT – Maja Šarić MAR 0:2 B:B
64 Isidora Đebnar RI – Antonija Magaš DIJ 2:0 B:B

MLAĐI KADETI 3×1 min
38,5 Dominik Raguž BRO – Mate Jukić OS 0:2
50 Denis Mezulić PU – Sadik Krasnić KNG 0:2
54 Gabrijel Pišćuti ST 0 – Ivan Ćirić RAD 2:0 B:B

KADETI 3×1,5
40 Amel Ibrahimović KNG – Mato Anušić RAD 0:2
43 Borna Lulić GRO – Filip Bonaca PU 0:2
52 Andrej Kubat RI – Danijel Đukić RAD 2:0
50 Šilhan Odobašić RAD – Aldin Alić KNG 0:2
54 Frane Šare SVK – Noa Fosić OS 2:0
59 Domagoj Škurla SVM – Alen Božić RAD 0:2 B:B
65 David Zadravec ČAK – Ante Vukušić KNG 2:1
76+ Marko Marjanović RAD – Mihael Heig GRA 2:0 B:B

JUNIORI 3x2min
48 Lino Ružić RI – Patrik Kožul RAD 2:0
60 Luka Vlatko Bajić ST – Leon Buzik RI 0:2
63 Toni Torbarac RI Danijel Banko PU 2:0
70 Maro Obrovac TIT – Josip Majstorić RAD 2:0
70 Tin Maslić ČAK – Marko Došen LOK 0:2 RSC
80 Jan Hodžić RI – Deni Marušić RAD 0:2
80+ Frano Mate Knezović MAK – Tomislav Fiogi PIT 2:0
80+ Jura Kunić SVM – Andrija Badža KNG 0:2

SENIORI 3X3min
+91 Hubertus Šimić RI – Josip Devčić MET 2:0

ML. SENIORI 3X3MIN
60 Antonio Stojanović RAD – Patrik Mujadžić LOK 2:0 B:B
64 Antun Lovaković RAD – Patrik Licul PU 1:2
69 Marko Pavičić MAR – Jakob Mucić ČAK 0:2
69 Ilija Marijanović GRA – Niko Šarić DIJ 2:0 RSC
69 David Kuvedžić STR – Goran Miočić REB 0:2
81 Jure Čurić GRO – Luka Dubravac OS 0:2
75 Noa Ježek TIT – Gabrijel Veočić BRO 0:2
75 Mato Vidović PK – Elian Jugovac PU 0:2
81 Mihael Banko PU – Roko Lisica DIJ 2:0
81 Cvitan Čepo LOK – Martin Brtan BND 0:2 BB
91 Luka Marjanović TIT – Lukas Jurić ROV 1:2
91+ Mateo Milaković SEN – Matej Crnković BRO 0:2

SENIORI 3x3min
64 Filip Poturović NG – Dominik Gubo OS 2:0
64 Leon Majstorić BRO – Besnik Oraca RI 2:0
91 Zvonimir Rebolj OS – Lovro Šojat GRA 2:0
69 Luka Kapović MAK – Ivan Mravunac ROV 2:0
69 Durim Oraca RI – Dominik Jagnjić MAR 2:0 BB
75 Luka Kordić ST – Marijan Vujević GRO 2:0
75 Vicko Šošić PIT – Sandro Radulović ST 0:2
75 Nino Knežević RI – Martin Grgec BAN 2:0
75 Ivan Lovrić MAR – Dino Malnar PZ 0:2
81 Anto Jelić PK – Petar Razov BND 0:2
81 Dario Petrič ZD – Nemanja Keser ROV 2:0
46 91 Dominik Kobali PZ – Božidar Mitrović MAR 2:0
91 Rino Caktaš PAU – Josip Žižić PIT 0:2
64 Ivan Baruškin PIT – Karlo Herceg REB 0:2

Poredak klubova:
B.K. Rijeka 25
B.K. Radnički 20
B.K. Pula 14
B.K. Osijek 11
B.K. King 11
B.K. Split 10
B.K. Brod 10
B.K. Marijan 7
B.K. Čakovec 7
B.K. Pit Bull 7
B.K. Predator – Makarska 6
B.K. Rebel 6
B.K. Petar Zrinski 6
B.K. Bandog 6…