2. Turnir Ippon

Čestitke naravno i svim osvajačima medalja, natjecateljima, trenerima i voditeljima.

REZULTATI:

IME IPREZIME

GRUPA

KATEGORIJA

USPJEH

Uzelac Leon

U 10

-27kg

2.mjesto

Dan Pašić

U 10

-30kg

2.mjesto

Luka Franulović

U10

-38kg

3.mjesto

Vedran Šaponja

U 10

-42kg

1.mjesto

Marino Arzon

U 10

-42kg

3.mjesto

Klara Cota

U10

-25kg

1.mjesto

Helena Stanišić

U 10

-32kg

1.mjesto

Lucija Grozdanić

U10

-32kg

2.mjesto

Dora Kaštelan

U10

-32kg

3.mjesto

Mauro Kumar

U 12

-30kg

2.mjesto

Leon Čahut

U12

-34kg

3.mjesto

Niko Gržalja

U 12

-38kg

2.mjesto

David Prpić

U12

-38kg

3.mjesto

Marko Drozdek

U 12

-46kg

1.mjesto

Marin Grozdanić

U 12

-55kg

2.mjesto

Katarina Miklić

U 12

-36kg

3.mjesto

Jan Škrtić

U14

-34kg

3.mjesto

Luka Viljušić

U 14

-46kg

1.mjesto

Borna Rošić

U14

-50kg

1.mjesto

Dante Rosanda

U 14

-55kg

1.mjesto

Lordan Predovan

U 14

-60kg

3.mjesto

Kali Bratonja

U14

+66kg

2.mjesto

Lara Šušnić

U14

-36kg

1.mjesto

Ena Brkić

U 14

-52kg

1.mjesto

Ayla Blažević

U 14

-63kg

2.mjesto

UKUPNI POREDAK EKIPA:
1. JK “Rijeka“-Rijeka
2. JK “Istarski borac“-Pula
3. JK “Krk“-Krk
4. JK “Pulafit“-Pula
5. JK “Ippon“ – Labin
6. JK “Istra“-Pazin
7. JK “Randori“-Pula
8. JK “Kvarner“-Rijeka
9. JK “Samurai“-Kostrena

Kalendar događanja

Izložba
  • 04.12. – 20.12.
  • (00:00)

Izložba fotografija „Krajolici sjećanja u grafitima“ u Exportu

Izložba predstavlja fotografije koje su snimili istraživačica i istraživači koji rade na području bivše Jugoslavije: Roswitha Kersten-Pejanić, Vjeran Pavlaković, Eric Ušić i Kevin Kenjar...

Detaljnije

Projekcija
  • 01.12. – 07.12.
  • (17:00)

Riječka premijera filma “Kumek” Darija Juričana

Film o kojem govori cijela Hrvatska konačno stiže na veliko platno Art-kina, 1. prosinca u dvostrukom terminu prikazivanja....

Detaljnije

Predstava
  • 21.11. – 06.12.
  • (23:30)

Online predstava ‘Labirint’

‘Labirint’ je dirljiva životna drama koja publici pruža rijedak uvid u nevjerojatan um čovjeka zarobljenog u društvu koje nije dostatno evoluiralo....

Detaljnije

Izložba
  • 02.12. – 15.12.
  • (17:00)

Izložba “Naturalna semantika” Azre Svedružić i Demirela Pašalića

Naturalna semantika multimedijalna je izložba koja istražuje mogućnost dijaloga između prirode ljudi, prirode djela i prirode...

Detaljnije

Izložba
  • 03.12. – 15.01.
  • (19:00)

“Loše odluke, pola zabave” švicarske umjetničke skupine !Mediengruppe Bitnik

Izložba se bavi problematikom sve prisutnijeg upošljavanja algoritama u procjeni naših osobnosti i odlučivanja jesmo li „uzorni“ građani ili zaposlenici...

Detaljnije

Projekcija
  • 03.12.
  • (19:00)

Horor drama „Mali Joe“ Jessice Hausner

"Mali Joe", austrijsko-britansko-njemačko-francuska koprodukcija, novi je naslov na programu Art-kina u prosincu...

Detaljnije