Raspodjela mandata i odaziv

31.05.2010.

Rezultati izbora MO te raspodjela mandata

Podaci u svezi izbora za vijeća mjesnih odbora i raspodjela mandata po mjesnim odborima, te odaziv birača po biračkim mjestima.

Mjesni odbori

 

Izborne liste

  1. Mjesni odbor Sveti Nikola
  2. Mjesni odbor Drenova
  3. Mjesni odbor Gornja Vežica
  4. Mjesni odbor Zamet
  5. Mjesni odbor Banderovo
  6. Mjesni odbor Belveder
  7. Mjesni odbor Brajda-Dolac
  8. Mjesni odbor Brašćine-Pulac
  9. Mjesni odbor Bulevard
  10. Mjesni odbor Centar-Sušak
  11. Mjesni odbor Draga
  12. Mjesni odbor Grbci
  13. Mjesni odbor Kantrida
  14. Mjesni odbor Kozala
  15. Mjesni odbor Krimeja
  16. Mjesni odbor Luka
  17. Mjesni odbor Mlaka
  18. Mjesni odbor Orehovica
  19. Mjesni odbor Pašac
  20. Mjesni odbor Pećine
  21. Mjesni odbor Pehlin
  22. Mjesni odbor Podmurvice
  23. Mjesni odbor Podvežica
  24. Mjesni odbor Potok
  25. Mjesni odbor Srdoči
  26. Mjesni odbor Sveti Kuzam
  27. Mjesni odbor Svilno
  28. Mjesni odbor Školjić
  29. Mjesni odbor Škurinje
  30. Mjesni odbor Škurinjska draga
  31. Mjesni odbor Grad Trsat
  32. Mjesni odbor Turnić
  33. Mjesni odbor Vojak
  34. Mjesni odbor Gornji Zamet

 

Rezultati po Mjesnim odborima

R.BR. MO RASPODJELA MANDATA
1 BANDEROVO HDZ 2 HSU-HDS 2 SDP 1


2 BELVEDER SDP 2 HDZ 1 AM LISTA RI 1 HSU HNS 1

3 BRAJDA DOLAC HDZ 2 SDP 2 HNS 1


4 BRAŠĆINE PULAC HDZ 3 NEZ.LISTA 1 SDP 1


5 BULEVARD SDP 2 NEZ.LISTA 1 HDZ 1 AM-LISTA RI 1

6 CENTAR SUŠAK SDP - ARS 2 NEZ LISTA 1 HNS 1 HDZ 1

7 DRAGA HDZ 2 SDP 2 AM-LISTA RI 1


8 DRENOVA SDP 2 PGS 2 HNS-HSU 1 HDZ 1 AM-LISTA RI 1
9 GORNJA VEŽICA SDP-HSU 3 HDZ 3 NEZ.LISTA 1


10 GORNJI ZAMET PGS 3 HDZ 2



11 GRAD TRSAT SDP-HSU 3 PGS 1 HDZ 1


12 GRBCI HDZ 3 NEZ.LISTA 1 HNS 1


13 KANTRIDA SDP-HNS 3 PGS 1 AM-LISTA RI 1


14 KOZALA SDP 3 HNS- HSU 1 HDZ 1


15 KRIMEJA SDP 4 HDZ 1



16 LUKA SDP 4 HDZ 1



17 MLAKA SDP 2 NEZ.LISTA 2 HNS-HSU 1


18 OREHOVICA HDZ 2 PGS -HNS 2 SDP 1


19 PAŠAC HNS-HSU 4 AM-LISTA RI 1



20 PEĆINE SDP-HNS 4 HDZ 1



21 PEHLIN HDZ 3 ARS-PGS 2



22 PODMURVICE SDP 3 HNS-HSU 1 HDZ 1


23 PODVEŽICA SDP 3 HSP 1 HNS-HSU 1


24 POTOK SDP-HNS 2 HDZ 2 PGS 1


25 SRDOČI SDP-HSU 2 NEZ.LISTA 1 HDZ 1 HNS 1

26 SVETI KUZAM SDP 3 HNS 2



27 SVETI NIKOLA SDP 5 HDZ 3 AM-LISTA RI 1


28 SVILNO SDP 3 HNS-HSU 1 HDZ 1


29 ŠKOLJIĆ PGS -LISTA RI-AM  2 SDP-IDS 1 HDZ 1 HNS-HSU 1

30 ŠKURINJE SDP-IDS 3 HSU 1 HDZ -HDS 1


31 ŠKURINJSKA DRAGA HNS-HSU 2 SDP 1 AM LISTA RI 1 HDZ 1

32 TURNIĆ SDP 2 HDZ 1 HSU 1 AM-LISTA RI 1

33 VOJAK SDP 4 HDZ 1



34 ZAMET SDP-IDS 3 PGS-HSU 2 HDZ 2


 

Odaziv birača 30. svibnja u 19:00

IZVJEŠTAJ O ODAZIVU BIRAČA VMO 2010
RED.
BROJ
MO BR. ČL.
VIJEĆA
 BIRAČKO
MJESTO
BROJ
BROJ
BIRAČA
GLASOVALO
DO 11,00 H
UKUPNO
GLASOVALO
%
1 Banderovo 5 1 2.235   201 8,99
2 Belveder 5 2 3.490   277 7,94
3 Brajda-Dolac 5 3 4.635   314 6,77
4 Brašćine-Pulac 5 4 2.054   454 22,10
5 Bulevard 5 5 2016   192 9,52
6 Centar-Sušak 5 6 1938   192 9,91
7 Draga 5 7 1377   96 6,97
8 Drenova 7 8 5430   440 8,10 9,08
9 Drenova 5 9 1743   211 12,11
10 Gornja Vežica 7 10 3001   234 7,80 8,97
11 Gornja Vežica 7 11 3301   331 10,03
12 Gornji Zamet 5 12 4445   393 8,84
13 Grad Trsat 5 13 2000   242 12,10
14 Grbci 5 14 1601   271 16,93
15 Kantrida 5 15 2837   199 7,01 8,32
16 Kantrida 5 16 2633   256 9,72
17 Kozala 5 17 5278   397 7,52
18 Krimeja 5 18 3120   317 10,16
19 Luka 5 19 1595   139 8,71
20 Mlaka 5 20 4215   369 8,75  
21 Orehovica 5 21 511   115 22,50
22 Pašac 5 22 371   111 29,92
23 Pećine 5 23 2580   223 8,64
24 Pehlin 5 24 4999   626 12,52
25 Podmurvice 5 25 5788   267 4,61
26 Podvežica 5 26 5872   424 7,22
27 Potok 5 27 1519   108 7,11
28 Srdoči 5 28 5822   517 8,88
29 Sveti Kuzam 5 29 195   70 35,90
30 Sveti Nikola 9 30 4148   178 4,29 4,41
31 Sveti Nikola 9 31 5314   239 4,50
32 Svilno 5 32 777   104 13,38
33 Školjić 5 33 1821   142 7,80
34 Škurinje 5 34 5659   349 6,17
35 Škurinjska draga 5 35 4.671   338 7,24
36 Turnić 5 36 4.626   312 6,74
37 Vojak 5 37 2.798   319 11,40
38 Zamet 7 38 4.712   419 8,89 7,42
39 Zamet 7 39 4.232   245 5,79
 


125.359   10.631 8,48
Tagovi:
Dijelovi grada:
  • Banderovo
  • Belveder
  • Bivio
  • Brajda
  • Brašćine
  • Bulevard
  • Centar
  • Delta
  • Dolac
  • Drenova
  • Gornja Vežica
  • Grbci
  • Hosti
  • Kantrida
  • Kozala
  • Krimeja
  • Krnjevo
  • Marčeljeva draga
  • Martinkovac
  • Mlaka
  • Orehovica
  • Pašac
  • Pećine
  • Pehlin
  • Podmurvice
  • Podvežica
  • Potok
  • Pulac
  • Rastočine
  • Rujevica
  • Školjić
  • Škurinje
  • Škurinjska draga
  • Srdoči
  • Stari grad
  • Sušačka draga
  • Sušak
  • Svilno
  • Trsat
  • Turnić
  • Vojak
  • Zamet