od 18.11. – 04.12.2010.

21.11.2010.

U organizaciji Udruge mladih Akcija 5. po redu KRIK

Festival čini skup događanja raspoređenih kroz dva festivalska tjedna. Rock koncerti, elektronski partyi, natjecanje mladih DJ-a, grafiti jam, filmska revija, izložbe radova mladih umjetnika, performansi, te popratni programi kojima se prezentira aktivnost mladih i njihovih organizacija te niz edukativno-kreativnih radionica iz područja glazbe, likovne umjetnosti, filma i videa, koje imaju za cilj probuditi i pronaći neke nove kreativce.

Krik

Ovaj festival uz kontinuiranu potporu  Ministarstva kulture, Primorsko-goranske županije i Grada Rijeke, s ponosom ove godine može istaknuti veliki broj udruga i partnera uz čiju je podršku program festivala dobio zavidni broj događanja i dosada u Rijeci neviđenih performansa, atrakcija i kreativnih radionica. Da navedemo samo neke: Studenti Apuri, Studentski vokalni studio Rijeka, Spirit, Palach, Teta Roža, Grinch, Place, Peek&Poke, Discordia, GKR - dječji odjel Stribor, EŠ Mije Mirkovića…

Kompletan program festivala KRIK, osim koncerata, je za sve besplatan i pozivnicu ovim putem upućujemo svima da nam se pridruže, uživaju i sudjeluju u programu.

Nemojte se ovih dana iznenaditi ako na našem Korzu vidite nešto što još niste vidjeli, rađe KRIKnite i Vi…

 

Da ne pričamo previše, ionako program govori sve:
PROGRAM

 

18.11. 2010. |ČETVRTAK|IZLOŽBA LIKOVNIH RADOVA (otvorenje)|PLACE|21:00h

19.11. 2010. |PETAK|IZLOŽBA FOTOGRAFIJA (otvorenje)|GRINCH|20:00h

20.11. 2010. |SUBOTA| IZLOŽBA U POKRETU (obucite duh a ne tijelo...) – RI Dizajn|GRINCH|20:00-22:00h

20.11. 2010  |SUBOTA|GRAFFITTI JAM I RADIONICE (otvaranje)|PALACH\SPIRIT|12:00

22.11. 2010. |PONEDJELJAK|KRLETKE - VALENTINA STEPAN (otvorenje izložbe) |TETA ROŽA |19:00h

22.11. 2010. |PONEDJELJAK|KRLETKE  - VALENTINA STEPAN (performans) | KORZO| 13:00 – 14:00h

23.11. 2010. |UTORAK|POKRENI SE!!! - STUDENTI APURI (otvorenje izložbe studenata)|PEEK&POKE|19:30h

23.11. 2010. |UTORAK|PROZOR – DORIAN ŠIKIĆ (performans)|KORZO|13:00 – 14:00h

24.11. 2010. |SRIJEDA|FILMSKI KARAVAN (filmovi posvećeni osobama sa invaliditetom)|EŠ MIJE MIRKOVIĆA\SPIRIT|13:00h

25.11. 2010. |ČETVRTAK|PRVI PUT IZLAŽEM, NEZNAM DAL' ĆU OPET – BORIS SEKULIĆ  (hapenning+radionica)|KORZO|13:30h

25.11. 2010. |ČETVRTAK|DJ NATJECANJE – polufinale| DISCORDIA |20:00h

25.11. 2010. |ČETVRTAK|FILMSKI KARAVAN (filmovi posvećeni osobama sa invaliditetom)|EŠ MIJE MIRKOVIĆA\SPIRIT|13:00h

25.11. 2010. |ČETVRTAK|SNIŽENJE 30% 50% 70% + NAKIT NAŠ NESVAKIDAŠNJI -  MIRNA O.KERR i ANA HRČAN (performans+izložba) |KORZO|13:30h

25.11. 2010. |ČETVRTAK|REVIJA AMATERSKOG FILMA - STUDENTI APURI |PALACH|20:00h

26.11. 2010. |PETAK| CIRKUS, KREŠO I KISELE KIŠE, TANDEMI PROŠLOG SJEĆANJA, IZAQLISA|PLACE|22:00h

26.11. 2010. |PETAK|FREESTYLE SHOW - "ACTIV" CENTAR | JELAČIĆEV TRG |13:00 – 15:00h

26.11. 2010. |PETAK|KREDOLOM (likovna šaraonica sebe)|SPIRIT|17:00h

26.11. 2010. |PETAK|STUDENTSKI VOKALNI STUDIO RIJEKA|KORZO|17:00-18:00h

26.11. 2010. |PETAK|REVIJA AMATERSKOG FILMA - STUDENTI APURI |PALACH|20:00h

26.11. 2010. |PETAK|DJ NATJECANJE – polufinale|DISCORDIA|20:00h

27.11. 2010. |SUBOTA|SEXYMOTHERFUCKERS,WINDFUCKERS,BURNING NICOLA,THE PONTIACS|PLACE|22:00h

27.11. 2010. |SUBOTA|AIRBRUSH | KORZO |14:00 – 20:00h

27.11. 2010. |SUBOTA|REVIJA AMATERSKOG FILMA -  STUDENTI APURI |PALACH|20:00h

28.11. 2010. |NEDJELJA|PRVI PUT IZLAŽEM, NEZNAM DAL' ĆU OPET- BORIS SEKULIĆ  I GRAĐANI RIJEKE (otvorenje izložbe)|PEEK&POKE|20:00h

29.11. 2010. |PONEDJELJAK| SNIJEG U GOSTIMA (otvorenje izložbe)|SPIRIT|20:00h

29.11. 2010. |PONEDJELJAK|IZRADA LUTAKA  (TAMARA TRAVAŠ i SABINA BEGOVIĆ kreativna radionica za djecu)| GKR – DJEČJI ODJEL STRIBOR|18:00 – 19:30h

29.11. 2010. |PONEDJELJAK|KREATIVNE I FOTO RADIONICE – društveno istraživačke radionice o integraciji|EŠ MIJE MIRKOVIĆA\SPIRIT|10:00 -15:00h

29.11. 2010. |PONEDJELJAK|PLES NA SVILI - VLADIMIR JEŽIĆ | KORZO|13:00h-14:00

30.11. 2010. |UTORAK|KREATIVNE I FOTO RADIONICE – društveno istraživačke radionice o integraciji|EŠ MIJE MIRKOVIĆA\SPIRIT|10:00 -15:00h

01.12. 2010. |SRIJEDA|NOSI...ME!!!  - STUDENTI APURI |AUTOBUSI – gradske linije |14:00h

01.12. 2010. |SRIJEDA| "ODLEDI SE" - GRUPA APURI (performans) | AKADEMIJA PRIMJENJENIH UMJETNOSTI U RIJECI |18:00h

 

01.12. 2010. |SRIJEDA|REVIJA EKSPERIMENTALNOG FILMA (filmovi iz off-a)|SPIRIT|20:00h

02.12. 2010. |ČETVRTAK| DJ NATJECANJE – finale|DISCORDIA|20:00h

03.12. 2010. |PETAK|IZRADA LUTAKA (TAMARA TRAVAŠ i SABINA BEGOVIĆ -kreativna radionica za djecu)|GKR – DJEČJI ODJEL STRIBOR|18:00 – 19:30h

 

03.12. 2010. |PETAK|TURNIR U STOLNOM NOGOMETU|PLACE|21:00h

04.12. 2010. |SUBOTA|ZAVRŠNA VEČER + PREZENTACIJE|POTHODNIK NA PIRAMIDI|20:00h

 

"BEZ NAZIVA, BEZ AUTORA" (hapenning)|KORZO

 


RASPORED DOGAĐANJA PODLEŽAN JE PROMIJENAMA.
POJEDINA DOGAĐANJA SVOJE TERMINE PRILAGOĐAVAJU VREMENSKIM UVJETIMA.

   

Sve dodatne informacije možete pronaći na:

http://www.krik-festival.info/

Facebook