Vi se nalazite: Moja Rijeka Sport

Sport

Izdvojeno

• Livio Tončinić - 30 godina uspješnog rada

Moji prijatelji se šale da jedino ja u Rijeci mogu prestići Alexa Fergusona. Osvojili smo prvi kup u Hrvatskoj 1992., igrali smo Ligu prvaka protiv najjačih europskih ekipa, osvojili silne naslove prvaka. Ponosan sam, rekao je Tončinić.

14.11.2017.
  • Ivanu Dračaru bronca na prvenstvu Hrvatske u polumaratonu

Član Atletskog kluba Kvarner, Ivan Dračar, osvojio je brončanu medalju na prvenstvu Hrvatske u polumaratonu održanom u okviru Memorijala Ivan Starek u Zagrebu. Ciljem utrke od 21.1 kilometara prošao je za 1:11:17 sati i za dvije minute popravio osobni rekord.